07 07 2019

„Kino na leżakach” w Milanówku

07.07.2019, godz.: 15:30
„Kino na leżakach” w Milanówku
Fot. MCK

Już za tydzień pierwszy seans w ramach „Kina na leżakach” w Milanówku. Widzowie będą mogli na świeżym powietrzu obejrzeć film „Jutro będziemy szczęśliwi”.

„Kino na leżakach” w mieście ogrodzie zapoczątkowano w ubiegłym roku, w ramach cyklu „Ale wakacje”. Wtedy odbyła jedna projekcja w Miejskim Podwórku przy ul. Sportowej. Tym razem będą to dwie projekcje, a pierwsza z nich już 14 lipca (niedziela).

Plenerowe kino zostanie rozstawione na Placu S. Starzyńskiego za Pomnikiem Bohaterów przy ul. Kościuszki w pobliżu kościoła pw. Świętej Jadwigi Śląskiej. Projekcja rozpocznie się o godz. 21.00, a wyświetlany będzie film „Jutro będziemy szczęśliwi”.

„Jutro będziemy szczęśliwi”
Samuel żyje sobie beztrosko na francuskiej Riwierze. Pewnego dnia jedna z jego przelotnych przyjaciółek przyprowadza jego córkę, o istnieniu której nie miał pojęcia. Kobieta znika, a Samuel musi zaopiekować się maleńką Glorią. Choć nie ma pojęcia o dzieciach, to z biegiem czasu staje się kochającym ojcem. Gdy córka ma 8 lat niespodziewanie pojawia się Kristin i zamierza odzyskać córkę.
Występują: Omar Sy, Clemence Poesy, Antoine Bertrand

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.