reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

07

07 2019

?Kino na leżakach? w Milanówku


Grodzisk News


?Kino na leżakach? w Milanówku - Grodzisk News


Już za tydzień pierwszy seans w ramach ?Kina na leżakach? w Milanówku. Widzowie będą mogli na świeżym powietrzu obejrzeć film ?Jutro będziemy szczęśliwi?.


?Kino na leżakach? w mieście ogrodzie zapoczątkowano w ubiegłym roku, w ramach cyklu ?Ale wakacje?. Wtedy odbyła jedna projekcja w Miejskim Podwórku przy ul. Sportowej. Tym razem będą to dwie projekcje, a pierwsza z nich już 14 lipca (niedziela). Plenerowe kino zostanie rozstawione na Placu S. Starzyńskiego za Pomnikiem Bohaterów przy ul. Kościuszki w pobliżu kościoła pw. Świętej Jadwigi Śląskiej. Projekcja rozpocznie się o godz. 21.00, a wyświetlany będzie film ?Jutro będziemy szczęśliwi?. ?Jutro będziemy szczęśliwi?

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

el żyje sobie beztrosko na francuskiej Riwierze. Pewnego dnia jedna z jego przelotnych przyjaciółek przyprowadza jego córkę, o istnieniu której nie miał pojęcia. Kobieta znika, a Samuel musi zaopiekować się maleńką Glorią. Choć nie ma pojęcia o dzieciach, to z biegiem czasu staje się kochającym ojcem. Gdy córka ma 8 lat niespodziewanie pojawia się Kristin i zamierza odzyskać córkę.
Występują: Omar Sy, Clemence Poesy, Antoine Bertrand


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.