Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Vetika

Firma: Vetika - przychodnia weterynaryjna
Siedziba: Obrońców Getta 17
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: (22) 755 69 61 lub 606 997 241
Fax: -
E-mail: kontakt@vetika-grodzisk.pl
Strona www: www.vetika-grodzisk.pl

Opis firmy:

Przychodnia dla zwierząt VETIKA powstała z miłości i z pasji.
Pragniemy zapewnić Państwa pupilom rzetelną i uczciwą opiekę medyczną, opartą na naszym doświadczeniu oraz wiedzy, którą stale doskonalimy i poszerzamy.

Profilaktyka
Nasi lekarze pomogą państwu dobrać odpowiedni kalendarz szczepień oraz odrobaczania w oparciu o indywidualne potrzeby oraz tryb życia prowadzony przez Waszego pupila. Doradzimy, jak zadbać o to, aby państwa zwierzak długo cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Pomożemy Państwu uchronić go przed groźnymi chorobami.
– Szczepienia przeciwko wściekliźnie
– Szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym
– Odrobaczanie
– Zapobieganie inwazji kleszczy i pcheł

Diagnostyka
Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w naszym regionie oraz za granicą. Oferujemy szeroką gamę badań laboratoryjnych. Na miejscu wykonujemy podstawowe badania diagnostyczne.
– Badania laboratoryjne
– USG
– RTG

Leczenie
Do Państwa dyspozycji mamy stały zespół lekarzy. Nasza lecznica wyposażona jest w nowoczesną salę operacyjną. Wszystkie zabiegi wykonujemy w optymalnych dla Państwa pupila warunkach. Gwarantujemy najwyższą jakość przygotowania zwierzęcia do zabiegu oraz opiekę po zabiegową.
– Interna
– Kardiologia
– Endokrynologia
– Chirurgia
– Onkologia
– Stomatologia
– Ortopedia
– Dermatologia
– Okulistyka
– Rozród
– Medycyna drobnych ssaków

Uroda
W naszej Przychodni o wygląd oraz komfort państwa zwierzaków zadba nasza groomerka. Zapewniamy Państwu profesjonalne usługi fryzjerskie. W ramach dbania o wygląd Państwa pupili proponujemy między innymi:
– Strzyżenie
– Trymowanie
– Kąpiel
– Przycinanie pazurów
– Czesanie
– Przygotowanie psów do wystaw

Znakowanie zwierząt
Czipowanie to doskonała metoda zapobiegania bezdomności zwierząt. W chwili znalezienia zwierzęcia można przy użyciu specjalnego czytnika sprawdzić numer i z elektronicznej bazy danych uzyskać informacje o właścicielu czworonoga. Elektroniczne znakowanie zwierząt polega na niemal bezbolesnym wprowadzeniu pod skórę psa lub kota specjalnego mikroczipu (transpondera) o unikalnym numerze. Następnie numer ten rejestrowany jest w ogólnopolskiej bazie danych.
Jeżeli będziecie Państwo planowali podróż za granice kraju w naszej lecznicy przygotujecie Państwo pupila do drogi – wyrobimy dla Państwa paszport oraz przeprowadzimy wszystkie konieczne badania.
– Czipowanie
– Paszporty

Suplementy i dieta
W naszej przychodni możecie Państwo nabyć karmy i suplementy renomowanych firm. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego pożywienia Was pupil będzie zawsze radosny i zadowolony.
– Royal Canin
– Eukanuba
– Hill’s
– Purina
– ARION
– Trovet
– 4T
vetikabudynek