Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Osiedle Szczęsne

Firma: „KASZMIR” Hubert Gradus
Siedziba: Puchacza
05-825 Szczęsne
Telefon: 601 327 201
Fax: 22 731 97 88
E-mail: biuro@osiedleszczesne.pl
Strona www: www.osiedleszczesne.pl

Opis firmy:

„Osiedle SZCZĘSNE” to 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Inwestycja usytuowana jest w miejscowości Szczęsne przy ulicach Puchacza i Czajki (boczne od Orlej i Drozda) w bliskiej odległości od centrum miasta Grodzisk Mazowiecki.

Zrealizowany został już pierwszy etap prac (5 segmentów), a dla przyszłych klientów przygotowano ofertę promocyjną ważną do końca bieżącego roku.

Projekt architektoniczny sporządzony jest według własnych doświadczeń, koncepcji oraz konsultacji z potencjalnymi klientami, przez co jest niepowtarzalny i jednocześnie bardzo funkcjonalny.

Domy składają się z części dziennej na parterze (salon, kuchnia, łazienka z prysznicem, dodatkowy pokój) oraz części nocnej na piętrze (3 lub 4 pokoje, salon kąpielowy, garderoby). Konstrukcja budynku umożliwia indywidualną aranżacje wnętrza (położenie ścianek działowych oraz wielkość pokoi). W bryle budynku usytuowane są garaże. Możliwa jest adaptacja poddasza. Przewidziane jest też miejsce na kominek. Wykonane będą podjazdy oraz tarasy z kostki brukowej. Budynki zostaną wyposażone we wszystkie media i będą ogrodzone.

Finalnie klienci otrzymają nowe domy wykończone w standardzie deweloperskim.