TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

05 2022

Już w piątek pierwszy mecz półfinałowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskJuż w piątek pierwszy mecz półfinałowy - Grodzisk News


W najbliższy weekend Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra o finał Lotto Superligi z AZS AWFIS Baltą Gdańsk. Pierwszy mecz już w piątek na Pomorzu.


Już 6 maja o godz. 18.00 odbędzie się pierwszy pojedynek między AZS a Bogorią. Gospodarze najbliższego meczu w drodze do półfinału niespodziewanie pokonali Energę-Manekina Toruń. W pierwszym meczu w Toruniu AZS pokonał gospodarzy 3:0. W rewanżu „zwieńczył dzieło” wygrywając we własnej hali 3:2. Podopieczni Tomasza Redzimskiego w ćwierćfinale pewnie pokonali Sokołów S.A. Jarosław (dwa razy po 3:0).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Liderem Balty jest Wang Zeng Yi, który w ćwierćfinale wygrał wszystkie trzy swoje pojedynki. Oprócz niego do dyspozycji trenera AZS będą Szymon Malicki oraz Tomek Tomaszuk, który meczu w Toruniu pokusił się o sporą niespodziankę wygrywając pojedynek 3:1 z Shogo Taharą.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie Bogoria również grała półfinał z AZS AWFiS Baltą Gdańsk – zespół z Gdańska wygrał wtedy u siebie 3:2, ale w Grodzisku było 3:0 dla Bogorii. Z kolei w tym sezonie w rundzie zasadniczej w bezpośrednich starciach oba zespoły zanotowały po jednym zwycięstwie.

Rewanż zaplanowano na 8 maja. Odbędzie się w Grodzisku w hali przy ul. Westfala (godz. 16.00).


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.