reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

16

02 2024

Jest wykonawca rozbudowy szkoły w Izdebnie Kościelnym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jest wykonawca rozbudowy szkoły w Izdebnie Kościelnym - Grodzisk News


Grodzisk wyłonił firmę, która zajmie się drugim etapem rozbudowy szkoły w Izdebnie Kościelnym. Przedsięwzięcie, które docelowo ma przynieść szkole dodatkowe skrzydło dla uczniów podstawówki, w tej części skupione będzie na budowie oddziałów dla przedszkola.


Ogłoszony przez grodziski magistrat przetarg na drugi etap rozbudowy szkoły obejmuje bowiem: przebudowę punktu przedszkolnego, w taki sposób, że znajdzie się on w całości na parterze gmachu głównego. Przedszkole posiadać ma j odrębne wejście oraz pomieszczenia szatni i łazienki dostępnej bezpośrednio z sali.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto inwestycja przewiduje zlokalizowanie przy głównym wejściu szatni (w miejsce sali dydaktycznej, uwzględnionej przy rozbudowie. Przeniesiony zostanie również pokój dyrektora. Przebudowę przewidziano również w przypadku wejścia głównego. Drzwi zostaną poszerzone, a wykonawca zbuduje podest oraz zadaszoną pochylnię dla osób niepełnosprawnych.

W tym etapie inwestycji nie zmieni się piętro szkoły, choć w przyszłości gmina zamierza szkołę dalej rozbudowywać. Jeśli chodzi o dodatkową przestrzeń dla szkoły podstawowej, to projekt zakłada budowę budynku parterowego, niepodpiwniczonego z sanitariatami, dwoma salami dydaktycznymi, świetlico-jadalnią z zapleczem cateringu i biblioteką, przykryty dachem oraz korytarzem łączącym salę ze szkołą.

W wyniku przetargu grodziski magistrat powierzył inwestycję firmie Maxx Bud Sebastian Kamiński z Łochowa. Ta zaś podejmie się prac za kwotę prawie 2,2 mln zł. Inwestycja wystartuje prawdopodobnie w marcu i potrwa 12 miesięcy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.