reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

01 2023

Jest termin wyborów w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsJest termin wyborów w Żabiej Woli - Grodzisk News


Wojewoda mazowiecki wyznaczył termin wyborów uzupełniających do żabiowolskiej rady gminy. Elekcja dotyczyć będzie okręgu wyborczego dla miejscowości Siestrzeń, Władysławów, Przeszkoda.


Z obwieszczenia wojewody dowiadujemy się, że wybory uzupełniające odbędą się 2 kwietnia okręgu wyborczym nr 15 "w związku z prawomocnym wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego sygn. akt III OSK 56/22 z dnia 20 grudnia 2022 r. oddalającym skargę na zarządzenie zastępcze Wojewody Mazowieckiego z dnia 22 stycznia 2021 r. w przedmiocie wygaśnięcia mandatu radnego".

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych, będą przyjmowane przez Komisarza Wyborczego w Warszawie II do dnia 6 lutego 2023 r. w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy, tj. od 8:15 do 15:15 – podaje wojewoda w komunikacie.

–Pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych, których zawiadomienia o utworzeniu zostaną przyjęte przez Komisarza Wyborczego w Warszawie II, będą mogli w terminie do dnia 16 lutego 2023 r. do godz. 15:15 zgłaszać kandydatów do składu Gminnej Komisji Wyborczej w Żabiej Woli – dodaje.








Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.




Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis





reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.