31 03 2020

Jest nowy raport Sanepidu. Jakie dane w powiecie?

31.03.2020, godz.: 14:36
Jest nowy raport Sanepidu. Jakie dane w powiecie?
fot. GrodziskNews

Już dwie doby nie zmienia się liczba zachorowań na koronawirusa w powiecie grodziskim. Wciąż jest ich 16, podczas gdy w całym kraj wskaźnik ten rośnie.

Jak wynika z oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia, zaktualizowanych ostatnio o godz. 8.35, mamy w Polsce 2132 przypadki zachorowań na COVID-19. 31 osób zmarło. Najwięcej chorych odnotowano do tej pory w województwie mazowieckim – 487; w dolnośląskim jest ich 261, zaś w śląskim 236.

Jak te dane mają się do naszych statystyk podanych niedawno przez Sanepid? Szesnaście osób jest zakażonych. Bez zmian w porównaniu do poprzedniego raportu jest też liczba pacjentów przebywających w szpitalu z podejrzeniem – to dwie osoby.

W obowiązkowej kwarantannie przebywa 331 mieszkańców, o 22 więcej w porównaniu do wczoraj. A nadzorem epidemiologicznym objętych jest 1160 osób, 75 więcej od wczoraj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata