31 05 2020

Jest nowy raport Sanepidu

31.05.2020, godz.: 19:12
Jest nowy raport Sanepidu
Fot. Pixabay

Brak nowych zachorowań i ozdrowieńców, nie zmienia się też liczba osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem COVID-19 – tak wygląda najnowszy raport grodziskiego Sanepidu.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Grodzisku Mazowieckim opublikowała dzisiejszy raport (stan na godz. 13.00). Wynika z niego, że sytuacja w powiecie jest opanowana. Łączna liczba zakażeń utrzymuje się na tym samym poziomie (42), brak jest nowych zakażeń. Nie zmieniła się także liczba ozdrowieńców (33) oraz osób hospitalizowanych z powodu zakażenia koronawirusem (2). A jak wyglądają pozostałe statystyki?

Z 239 na 227 spadła liczba osób objętych kwarantanną domową, natomiast z 90 do 94 wzrosła łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym. Pełne zestawienie jest dostępne poniżej.

Fot. PSSE Grodzisk Maz.

Koronawirus w Polsce
Od początku epidemii w Polsce wykryto 23 786 przypadki zakażenia COVID-19, a blisko połowa z nich (11 271) już zostało wyleczonych. Z koronawirusem powiązano 1064 zgony.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.