TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

12 2023

Jest data otwarcia ronda w centrum Nadarzyna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Gmina Nadarzyn1 - Grodzisk News


Na początku przyszłego tygodnia ma zostać puszczony ruch na nowym rondzie u zbiegu ulic Błońskiej i Warszawskiej w Nadarzynie.


Pierwotnie rondo miało zostać otwarte dla kierowców 8 grudnia. Niestety, aura pokrzyżowała te plany i datę puszczenia ruchu trzeba było przełożyć. Jednak wszystko wskazuje na to, że niebawem kierowcy będą mogli przejechać przez nowe rondo. – Wykonawca poinformował, że w poniedziałek 18 grudnia będzie ono dopuszczone do ruchu – poinformowała gmina Nadarzyn w mediach społecznościowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do wykonania pozostaną jeszcze inne prace związane z tą inwestycją, ale wykonawca ma czas na ich realizację do końca czerwca 2024 r. Oprócz ronda mają w tym rejonie powstać nowe ciągi pieszo-rowerowe, a przebudowie ma zostać poddana kolidująca infrastruktura oraz zjazdy.

Inwestycja jest realizowana przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, a gmina Nadarzyn przygotowała projekt. Budowa to koszt 4,3 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.