reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

12 2021

Jechał po A2, miał 2,2 promila


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaJechał po A2, miał 2,2 promila - Grodzisk News


60-latek został zatrzymany przez policję w Pruszkowie za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna jechał samochodem po autostradzie A2 mając 2,2 promila.


W godzinach wieczornych policjanci z pruszkowskiej drogówki na autostradzie A2 zauważyli suzuki, który miał problem, aby trzymać się swojego pasa ruchu. To oczywiście wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że kierowca może być nietrzeźwy, więc zatrzymali auto do kontroli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że mężczyzna miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Został więc zatrzymany i osadzony w areszcie. Jak 60-latek wyjaśniał swoje zachowanie? – Jak tłumaczył, podczas jazdy pił napoje gazowane. O tym, że znajdował się w nich alkohol, dowiedział się dopiero wtedy, gdy policjanci sprawdzili   stan jego trzeźwości – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

Mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości. Dobrowolnie poddał się karze grzywny i zakazie prowadzenia pojazdów na 6 lat.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.