TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

11 2022

Jaktorów: Uwaga na nieuczciwych handlarzy węglem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJaktorów: Uwaga na nieuczciwych handlarzy węglem - Grodzisk News


Wraz z rozpoczęciem programu dystrybucji przez samorządy węgla kamiennego dla mieszkańców po preferencyjnych cenach pojawiają się także przypadki nieuczciwych praktyk ze strony handlarzy węglem. O takich sytuacjach poinformowała m.in. gmina Jaktorów


W Jaktorowie od pewnego czasu trwa już nabór wniosków chcących nabyć węgiel w preferencyjnych cenach. Urząd jest obecnie na etapie weryfikacji tych aplikacji, a urzędnicy będą kontaktować się z wnioskodawcami telefonicznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Telefon będzie dotyczył przekazania konkretnych informacji dotyczących wystawienia faktury, dokonania zapłaty i dystrybucji węgla pod wskazany we wniosku adres.

Tymczasem do urzędu docierają informacje o nieuczciwych praktykach. – Ponieważ dochodzą do mnie informacje o nieuczciwych handlarzach węgla, chcący wykorzystać obecną sytuację, uczulam mieszkańców, aby nie reagowali na żadne informacje dotyczące dostawy i płatności za węgiel od składów węglowych czy innych podmiotów – zaapelował w komunikacie do mieszkańców Maciej Śliwerski, wójt Jaktorowa.

Urzędnicy proszą więc o rozwagę i ostrożność. Przypominają również, że płatność za węgiel powinna zostać dokonana wyłącznie po wystawieniu faktury przez gminę.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.