20 12 2019

Jaki harmonogram grodziskiego lodowiska na święta? My już wiemy

20.12.2019, godz.: 14:36
Jaki harmonogram grodziskiego lodowiska na święta? My już wiemy
fot. Marcin Masalski

Podobnie jak w latach ubiegłych mieszkańcy Grodziska będą mogli korzystać z lodowiska miejskiego w okresie świąteczno-noworocznym. Zarządcy tafli podali nam szczegółowy harmonogram działania obiektu.

Ślizgawka przy ul. Sportowej została otwarta dla łyżwiarzy 5 grudnia i co ważne dla sympatyków tej formy rozrywki – będzie dostępna również w święta i Nowy Rok.

W przedświąteczny poniedziałek 23 grudnia lodowisko będzie dostępne w pełnym wymiarze godzinowym – od 8.00 do 21.45, a pojedyncze wejście na taflę oznaczać będzie możliwość pojeżdżenia na łyżwach przez 75 minut.

W Wigilię lodowisko będzie otwarte od 8.00 do 14.00, a w Boże Narodzenie pozostanie nieczynne. W drugi dzień świąt pojeździmy od godz. 16.00 do wieczora, zaś w kolejnych dniach tafla będzie działać według standardowego rozkładu, z tą różnicą, że w dni powszednie, w godz. 8.00–15.00 – a w sylwestra do godz. 14.00 – dzieci i młodzież niepełnoletnia pojeżdżą za darmo.

Standardowo od 15.00 do 16.00 przewidziane są przerwy techniczne. W Nowy Rok lodowisko będzie czynne od 16.00 do 21.45.

Ceny wyglądają następująco. Bilet ulgowy (dzieci i młodzież do 18 roku życia) kosztuje 5 zł, natomiast normalny jest o dwa złote droższy. Wypożyczenie łyżew to koszt 7 zł, a za ich naostrzenie zapłacimy 10 zł, tyle samo za wypożyczenie chodzika. Jest również możliwość wykupienia karnetu na 10 wejść. Ulgowy kosztuje 40 zł, a normalny 60 zł.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata