reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

20

12 2022

Interwencja dzielnicowego zapobiegła wychłodzeniu człowieka i prawdopodobnej tragedii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsInterwencja dzielnicowego zapobiegła wychłodzeniu człowieka i prawdopodobnej tragedii - Grodzisk News


Dzielnicowy z komisariatu w Jaktorowie podczas wieczornej kontroli miejsc, w którym mogą przebywać osoby bezdomne, natrafił na wyziębioną kobietę, której udzielił pomocy i prawdopodobnie zapobiegł tragedii.


–Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Jaktorowie  podczas służby, jak zawsze w ostatnim czasie, pojechał sprawdzić, czy w opuszczonych budynkach nie przebywają osoby bezdomne. Gdy dotarł do jednego z takich miejsc zastał tam nieznaną mu kobietę. Już od pierwszej chwili rozmowy policjant zauważył, że osoba ta jest wyziębiona i osłabiona. Natychmiast zabrał ją do radiowozu i wezwał na miejsce pomoc medyczną. Podczas dalszych ustaleń dowiedział się, że 29–latka nie ma dokąd pójść i zamierzała nocować w tym pustostanie – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kobieta szybko trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy. Nocleg w pustostanie mógł zakończyć się tragedią...

Policjanci przypominają, że każdy może pomóc osobom narażonym na wychłodzenie. Wystarczy jeden telefon pod numer alarmowy 112 lub zgłoszenie niebezpiecznego miejsca na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Nie bądźmy obojętni i informujmy funkcjonariuszy o  osobach, które mogą potrzebować pomocy, szczególnie w zimowych warunkach pogodowych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.