TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2016

Groźny wypadek znanego boksera


Grodzisk News


Groźny wypadek znanego boksera - Grodzisk News


Znany polski bokser Krzysztof ?Diablo?Włodarczyk, były mistrz świata wagi junior ciężkiej, miał groźnie wyglądający wypadek w sąsiedztwie naszego powiatu. Na drodze S8 na wysokości Radziejowic. Auto prowadzone przez pięściarza zderzyło się z tirem.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło 2 marca, późnym wieczorem. ?Diablo? był akurat w drodze na piątkową galę w Sosnowcu, podczas której ma stoczyć pojedynek. Z relacji mediów wynika, że sportowiec poruszał się lewym pasem trasy S8, gdy nagle w Radziejowicach drogę zajechał mu opel corsa prowadzony przez kobietę. Volkswagen Golf Włodarczyka miał wówczas uderzyć w tył tego auta, a następnie odbić się wjechać prosto na samochód ciężarowy. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikomu nic się nie stało. Do kasacji nadawało się natomiast auto Włodarczyka. To jednak nie on został uznany za winowajcę w kolizji. Wszyscy jej uczestnicy byli trzeźwi.

Promotor boksera Tomasz Babiloński poinformował na Twitterze, iż piątkowy pojedynek Włodarczyka odbędzie się zgodnie z  planem.

fot. Profil Tomasza Babilońskigo na Twitterze

samochod diablo twitter tomasz babilonski

Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Twarde auto
Marianek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.