21 11 2019

Grodziszczanka nie zwalnia tempa

21.11.2019, godz.: 12:54
Grodziszczanka nie zwalnia tempa
fot. grodzisk.pl

Pamiętacie Beatę Pawłowską-Sielecką – grodziszczankę odnoszącą sukcesy w elicie psich zaprzęgów. Wielokrotna medalistka największych imprez na trasach bezśnieżnych. Odniosła kolejne sukcesy na międzynarodowych zawodach.

Beata Pawłowska-Sielecka startuje w zawodach psich zaprzęgów już od 18 lat. Powoli kończy sezon w specjalizacji Dry Land, czyli wyścigach w warunkach bezśnieżnych. Jak poprzednie, tak i ten może uznać za udany, choć nie obyło się też bez nerwowych sytuacji.

– Grodziszczanka zajęła drugie miejsce na mistrzostwach Polski oraz 16. miejsce na mistrzostwach świata, które odbyły się w październiku 2019r. w Nybro. Wyjazd na mistrzostwa świata do Szwecji był sporym wyzwaniem. Już sama podroż promem była dla psów stresująca, jednak pokazały że są w świetnej formie – chwali się gmimna na oficjalnej stronie.

Największym sukcesem zakończył udział naszej reprezentantki w mistrzostwach Łotwy 2-3 listopada 2019 r. w Ogre niedaleko Rygi. Mimo dużej konkurencji europejskiej Beata Pawłowska-Sielecka zajeła najwyższy stopień podium.

Sezon grodziskiej zawodniczki oraz jej zaprzęgu zakończy się po pucharowych zawodach w Bolesławcu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata