reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

07 2021

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu


Grodzisk News


foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz,Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News


24 lipca nastąpi otwarcie dla mieszkańców nowo wybudowanego ratusza w Grodzisku. Mieszkańcy będą mieli jedną z niewielu okazji zwiedzić wnętrze całego urzędu wzdłuż i wszerz.


reklama Grodzisk mazowiecki

Cechami wyróżniającymi konstrukcję budynku jest charakterystyczny półkolisty kształt oraz to, iż jest przeszklony, i to niemal w całości – zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Nowy ratusz ma spełniać nie tylko najwyższe standardy estetyczne, lecz także funkcjonalne. –Pod względem wyglądu chyba nam się to udało. Budynek jest przestronny, widny i transparentny. Wpisuje się w nowoczesne standardy architektoniczne, które czerpaliśmy m.in. z rozwiązań duńskich – mówił Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

Pod względem funkcjonalności urzędu również postawiono na nowoczesność i przystępność dla interesantów. Oznacza to, że w nowym budynku cała obsługa mieszkańca odbywać się będzie na parterze. Petenci nie będą musieli błądzić między pokojami i piętrami by załatwić różne sprawy. To urzędnik będzie zjeżdżał do interesanta i w specjalnym pokoju będzie rozwiązywał daną sprawę, w innej sprawie wzywany będzie inny pracownik. Będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę.

– Przestrzeń całego urzędu będzie monitorowana, tak jak wszystkie spotkania. Mamy nadzieję, że w dniu oficjalnego otwarcia urzędu zjawi się u nas wielu mieszkańców, by zobaczyć rzeczy, o których mówię, na własne oczy. Otwarcie urzędu dla mieszkańców planujemy na 24 lipca – dodaje włodarz.

Kto się wybiera?

Grodzisk zaprasza na dzień otwarty w nowym ratuszu - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.