TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

20

05 2020

Grodzisk będzie testował pracowników oświaty i nie tylko


Grodzisk News


Grodzisk będzie testował pracowników oświaty i nie tylko - Grodzisk News


W ostatnich dniach wybrzmiewa głośno polityczno-medialna dyskusja na temat kompleksowego testowania pracowników szkół i przedszkoli pod kątem koronawirusa. Samorządy już i tak we własnym zakresie badają pracowników sektora publicznego. Burmistrz Grodziska zapowiedział, że przebadani zostaną pracownicy placówek oświatowych i nie tylko...


Apele do rządu o masowe testowanie nauczycieli na obecność koronawirusa są pokłosiem testów przeprowadzonych w Łodzi. Okazało się, że prawie 14 procent badanych miało pozytywny wynik. Wczoraj prezydenci miast, w tym Warszawy, Gdańska, Poznania i Białegostoku podkreślali, iż przebadać należy wszystkich nauczycieli. O szybkie i bezpłatne testy dla tej grupy zaapelował także Związek Nauczycielstwa Polskiego. W odpowiedzi minister edukacji Dariusz Piontkowski powiedział, że przyjmując takie kryteria myślenia ?można by zadać pytanie, dlaczego nie są testowani wszyscy pracownicy sklepów?. Piontkowski dodał, że nie ma przeciwwskazań, by samorządy we własnym zakresie testowały pracowników oświaty w swoich regionach. ? I to będziemy robić, podobnie jak uruchamiać będziemy kolejne pule testów dla pracowników poczty, w tym listonoszy, pracowników socjalnych oraz z innych instytucji publicznych ? zaznacza Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

A co z pracownikami służby zdrowia
Mieszkaniec


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.