reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

01 2023

Gramy razem z Orkiestrą! Licytuj treningi personalne pod okiem naszych ludzi!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Gramy razem z Orkiestrą! Licytuj treningi personalne pod okiem naszych ludzi! - Grodzisk News


Adam, służbowo jeden z redaktorów portalu GrodziskNews.pl, znany jest wam przez pryzmat serwowanych informacji z regionu. Po pracy czas najchętniej spędza w sali treningowej, w której wspólnie z kumplem Robertem budują siłę, sprawność i formę do startów w zawodach kalistenicznych. Już dziś możecie do nich dołączyć i potrenować pod okiem doświadczonych zawodników. Dochód z licytacji trafi na konto 31. Finału WOŚP!


Przedmiotem aukcji są TRZY kalisteniczne treningi personalne z dwoma doświadczonymi zawodnikami kalisteniki i street workoutu. Zajęcia otworzą przed zwycięzcami licytacji nowy wymiar treningu!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kalistenika oznacza z greckiego "piękno siły", bowiem ćwiczenia w tej formie aktywności wykonujemy z wykorzystaniem tylko własnej masy ciała. Wielką zaletą kalisteniki jest dostępność ćwiczeń dla każdego – zarówno dla osoby początkującej, jak i bardziej zaawansowanej pod względem aktywności fizycznej. To trening, który buduje silne, atrakcyjne i sprawne ciało, ale w równym stopniu kształtuje też moc mentalną i pewność siebie. Osoba ćwicząca kalistenikę widzi postępy dosłownie z treningu na trening.

Do licytacji zachęcamy TUTAJ.

Zachęcamy też do wpłacania pieniędzy do wirtualnej skarbonki WOŚP TUTAJ

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.