TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

30

09 2022

GPA: Zmiana operatora ma rozwiązać problem z niektórymi liniami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsGPA: Zmiana operatora ma rozwiązać problem z niektórymi liniami - Grodzisk News


Grodziskie Przewozy Autobusowe poinformowały o przekazaniu nowemu operatorowi linii nr 30 i 50, aby zapewnić ich odpowiednią obsługę. Zmiana ma też poprawić sytuację na trzech innych liniach.


Jak podają GPA, zmiana operatora jest spowodowana tym, że zdarzało się, iż niektóre kursy linii 30 i 50 nie były realizowane. A były też problemy na liniach 31,51 oraz 53. Po licznych zgłoszeniach pasażerów oraz kontrolach przewoźnika zdecydowano się na zmiany.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Teraz linie nr 30 i 50 będą obsługiwane przez PKS Tarbobrzeg, który obsługuje także linie 32, 33, 34, 52 i 63. Ma to rozwiązać problemy. – Operator do obsługi ww. linii zakupił już 4 nowe, wygodne, klimatyzowane i dostosowane do przewozu osób o ograniczonej mobilności autobusy marki Mercedes-Sprinter. Zwiększa się tym samym liczba nowych autobusów w barwach Grodziskich Przewozów Autobusowych – poinformował przewoźnik w swoich mediach społecznościowych.

GPA liczą, że z racji zmniejszenia obłożenia kursami, firma Słomiński Bus powinna zapewnić lepsze funkcjonowanie linii 31, 51 i 53.

– Organizator zapewnia, że stale monitoruje wykonanie połączeń na wszystkich liniach, a w przypadku powtarzających się uchybień lub nieprawidłowości realizacji przewozów, będzie podejmował zdecydowane środki zaradcze – zapewniają Grodziskie Przewozy Autobusowe.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Czy jest szansa na autobus do Janek przez Milanówek
Zainteresowany


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.