TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

08 2021

Google Street View w gminie Jaktorów


Grodzisk News


foto: jaktorow.plGoogle Street View w gminie Jaktorów - Grodzisk News


Na terenie gminy Jaktorów ruszyło fotografowanie ulic i umieszczanie ich na serwerach Google, aby każdy mógł odbyć wirutalny spacer po wszystkich lokalnych ulicach.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Czym jest Google Street View nie trzeba chyba przedstawiać, ale gwoli formalności – to funkcja Google Maps, która zapewnia panoramiczne widoki z poziomu ulicy. Pozawala ona przemieszczać się po ulicach na całym świecie (w miejscach, które zostały sfotografowane przez specjalny pojazd Google).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niebawem do usługi trafią wszystkie ulice na terenie gminy Jaktorów. – W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy projekt Street View w gminie Jaktorów. Jego celem jest sfotografowanie wszystkich dróg na terenie gminy i umieszczenie ich w Google Street View jako zdjęć sferycznych z poziomu ulic. Dzięki temu każdy będzie mógł spacerować wirtualnie po terenie naszej pięknej, zielonej gminy. Nasz samochód z kamerą na dachu będzie jeździł przez najbliższe dni, a w między czasie sukcesywnie będziemy dodawać materiały na serwery Google – poinformował jaktorowski magistrat.

Oczywiście gdy ktoś zostanie sfotografowany to jego twarz zostanie zamazana, podobnie się stanie z tablicami rejestracyjnymi pojazdów. Jeżeli ktoś nie chce, aby jego posesja wyświetlała się w usłudze należy postępować jak w podanym linku.

💬︎   dodaj komentarz

No to fajnie no to super wrescie i UNAS 21 WIEK. Ale jeszcze te koszenie rowow PO DRUGIEJ STRONIE TORÓW I ZADBANIE O TA STRONĘ I MAMY PIĘKNA CZYSTA NASZĄ GMINE.
Ma 58 lat myślę że pokażemy WSZYSTKIM ŻE MAMY MĄDREGO ZADZACEG CZAS NAJWYŻSZY ZADBAĆ O NASZ GMINE.
TU SIĘ URODZIŁEM I TU JEST MOJE MIEJSCE.
POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH Z JAKTOROWA 🍀🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞💞👍👍👍👌👌👌

To ja
14-08-2021 16:54

Google is already driving cars in Poland with the best camera possible, why do Google's job for free with a low quality camera? This lowers the quality service and heavily impacts applications using it with consequences on customers. Please save Street View and stop trying to do it yourself.

Save Street View
19-08-2021 17:44
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.