reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

23

07 2020

Gmina wybierze nowe logo, zdecydują głosy mieszkańców


Grodzisk News


Gmina wybierze nowe logo, zdecydują głosy mieszkańców - Grodzisk NewsŻabia Wola pod koniec maja ogłosiła konkurs na projekty graficzne ewentualnych nowych wersji logotypów dla gminy. Postanowiono dokonać zmian dla upamiętnienia 30. rocznicy samorządności w Polsce. Komisja konkursowa wyłoniła ostatecznie dwa projekty zawierające różne warianty logotypów które można obejrzeć tutaj. I tam też trwa sonda, w której mieszkańcy mogą głosować. Ankieta potrwa do 25 lipca włącznie. ? Spośród 6 projektów nadesłanych przez uczestników konkursu. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt, który w Państwa ocenie powinien stać się nowym logo naszej Gminy. Na projekty logo zgłoszone do konkursu można głosować do najbliższej soboty tj. 25 lipca 2020 r., do północy (sonda znajduje się na dole strony). Decyzja podjęta przez Mieszkańców jest ostateczna i nie podlega poddaniu pod ponowne głosowanie ? zapowiedział magistrat.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.