04 11 2019

Film „Nieplanowane” w grodziskim kinie?

04.11.2019, godz.: 14:33
Film „Nieplanowane” w grodziskim kinie?
fot. centrumkultury.eu

Przy okazji ostatniego artykułu na temat repertuaru grodziskiego kina na naszym Facebooku rozgorzała dyskusja na temat filmu „Nieplanowane”. Pojawiły się też pytania, czy obraz będzie wyświetlany w grodziskim CK. Postanowiliśmy to sprawdzić.

Film „Nieplanowane” podejmuje temat aborcji i stał się przedmiotem spolaryzowanej dyskusji. O czym traktuje? Z opisu dystrybutora: „Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…”

Grodziszczanie będą mogli wkrótce wyrobić sobie zdanie na temat filmu po seansie w CK. – Ze względu na ograniczenia dystrybucyjne film pokażemy dopiero w grudniu, ale na pewno będzie wyświetlany. Z jaką częstotliwością i jak długo – to jest w fazie ustalania. Nie ma jednak powodu, dla którego kino miałoby nie pokazywać filmu będącego w ogólnej dystrybucji. Działamy tak jak każde kino komercyjne, nie dostajemy na wykup licencji żadnych dotacji – wyjaśnia Paweł Twardoch, dyrektor CK.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata