TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

06 2022

Dziś w Grodzisku poznamy mistrza Polski!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Dziś w Grodzisku poznamy mistrza Polski! - Grodzisk News


W niedzielę punktualnie o godzinie 15 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a dojdzie do finałowego spotkania LOTTO Superligi, w którym tenisiści stołowi DARTOM Bogorii zmierzy się z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz. Organizatorzy meczu zapewniają, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Wstęp na mecz jest wolny!


Wszyscy w Bogorii liczą się z faktem, że w niedzielne popołudnie na trybunach może zasiąść paręset kibiców. Zamówiona została dodatkowa trybuna, a także dodatkowe światła i lampy, które mają jeszcze zwiększyć jakość widowiska. Zapewne w hali na Westfala nie zabraknie ważnych gości, którzy wspierają Bogorią oraz rozgrywki LOTTO Superligi i tenisa stołowego w naszym kraju.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Trener Tomasz Redzimski zapewnia również, że każdy z trójki przewidywanych do gry tenisistów Bogorii jest w dobrej dyspozycji zdrowotnej. Co prawda na lekki uraz nogi narzekał w zeszłym tygodniu Sun Shiyu, ale dolegliwości już minęły. Również Marek Badowski i Pavel Sirucek są gotowi na to ważne spotkanie. Dla Czecha będzie to ostatni mecz w barwach Bogorii. Sirucek dołącza do zespołu Mistrza Czech HB Ostrov Havlickuv Brod. Pavel dużo zawdzięcza Bogorii dlatego w ostatnim meczu przed grodziską publicznością z pewnością da z siebie wszystko i będzie chciał się pożegnać jako Drużynowy Mistrz Polski. W świetnej formie w ostatnich meczach był także kapitan Bogorii Marek Badowski i na jego dobrą postawę przy stole z pewnością liczą kibice.

Również tenisiści z Bydgoszczy są gotowi na najważniejsze w historii klubu starcie. Gwiazda powalczy o pierwszy tytuł mistrzowski, co tylko dodatkowo ich motywuje do niedzielnej rywalizacji. Świetne zawody w ostatni weekend rozegrał Artur Grela. Młody zawodnik Gwiazdy został Mistrzem Polski Młodzieżowców w singlu. W finale dosyć niespodziewanie pokonał faworyta Samuela Kulczyckiego 4:1 w setach.

W fazie play-off doskonale radzili sobie również Vladislav Ursu oraz Slava Burov. Mecz o tytuł najlepszej drużyny sezonu 2021/2022 zapowiada się niezwykle interesująco. O zwycięstwie jednego bądź drugiego zespołu mogą zadecydować pojedyncze piłki, a wsparcie kibiców może okazać się niezwykle istotne. Dlatego też zapraszamy wszystkich na finałowy pojedynek.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.