19 02 2020

Wiemy, kto wygrał kolejne bilety na Dżem. Wejściówki także w sprzedaży

19.02.2020, godz.: 18:27
Wiemy, kto wygrał kolejne bilety na Dżem. Wejściówki także w sprzedaży
fot.Mariusz Kordel

Jako pierwsi informowaliśmy, że legendarny zespół Dżem 13 marca zagra koncert w Grodzisku. Jako pierwsi zaczęliśmy także rozdawać wejściówki na koncert. Kontynuujemy! Poznaliśmy zdobywczynie kolejnych wejściówek. Szczegóły poniżej.

Do przychodzenia na koncerty Dżemu nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać, bo i tak wszystkie obiekty, w których grają na ogół wypełniają się po brzegi. Wśród grodziskiej społeczności zainteresowanie ich występem również będzie ogromne, tym bardziej, iż pamiętamy frekwencję w hali przy ul. Westfala, gdy Dżem zagrał tam w 2015 roku.

Marcowy koncert zapowiada się ekscytująco nie tylko ze względu, na najwyższy poziom muzyczny, do którego zespół przez dziesiątki lat scenicznej obecności przyzwyczaił fanów. – Zespół zaplanował również wyjątkowe pokazy wizualne na specjalnym telebimie ustawiony przy scenie – mówi Maciej Ratyński z Agencji RATevents organizującej grodziski koncert.

– Występ Dżemu w piątek trzynastego, wbrew uczyni ten dzień szczęśliwym dla wszystkich entuzjastów koncertowego brzmienia – mówi z przekonaniem Maciej Ratyński.

Także my przekonani jesteśmy, że będzie to koncert najwyższej próby, dlatego objęliśmy wydarzenie patronatem medialnym, a dziś ruszymy z konkursami, w których do wygrania będą wejściówki na występ zaplanowany na 13 marca o godz. 20.00 w hali przy ul. Westfala 3a.

KONKURS
Podwójne zaproszenia zdobędą dwie osoby, które dziś 17 lutego, punktualnie o 14.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Dżem w Grodzisku”.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 19 lutego.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Podwójne zaproszenia na koncert zdobyły panie Róża Wawrzak i Aleksandra Ochocka. Gratulujemy! Ze wszystkim zwycięzcami będziemy wkrótce kontaktować się telefonicznie. Ale to jeszcze nie koniec konkursów 🙂

Trwa także sprzedaż biletów TUTAJ. Radzimy nie zwlekać z zakupem, gdyż wejściówki na koncerty Dżemu na ogół rozchodzą się bardzo szybko.

Materiały organizatora
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata