18 05 2019

Dziś kolejny koncert dla bezdomniaków. Zagrają w klimacie Pearl Jam

18.05.2019, godz.: 16:01
Dziś kolejny koncert dla bezdomniaków. Zagrają w klimacie Pearl Jam
fot. Facebook Dog Rock

Akcja koncertowania na rzecz bezdomnych podopiecznych Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego rozkręca się. Dziś w Grillu pod Dębem zagra zespół Crue, który powraca do grodziska po trzech latach.

Dzisiejszy odbędzie się w pod hasłem „Tribute to Pearl Jam”. – CRUE to w wolnym tłumaczeniu „wezbranie rzeki”, „wzburzona woda”, „powódź”, może też oznaczać nagromadzoną falę ludzką, tłum ludzi. Jakie znaczenie preferujemy? Chętnie opowiemy osobiście. Skład w pełni uformował się 2012 roku i z pewnymi zmianami personalnymi tak jest do dziś. Grupa zawsze składała się z 4 muzyków (gitara, bas, wokal, perkusja). Czasem tylko wzbogacamy się o elektronikę – mówią muzycy sami o sobie.

– Muzyka tworzona przez „CRUE”, to w głównej mierze ciężki progresywny Rock z elementami Metalu ale nie ma tu ściśle określonej drogi. Na nasze brzmienie składają się nasze gusty i zamiłowania muzyczne, wśród których można doszukać się metalu, grunge-u, funka, itp. CRUE charakteryzuje się ciągłym poszukiwaniem dźwięków i melodii, oraz unikaniem utartych już standardów, tak często powielanych w muzyce rockowej. Nie stronimy również od eksperymentów takich jak łączenie i przeplatanie, pozornie „odległych” od siebie gatunków muzycznych. Przede wszystkim zależy nam, aby CRUE brzmiało jak CRUE, choć pewne „naleciałości” nam się zdarzają – dodają.

O tym, jak brzmią na żywo przekonacie się już dziś wieczorem w restauracji Grill pod Dębem (Żytnia 37) o godz. 20.00. Wstęp wolny, ale wrzutki do puszki będą bardzo mile widziane.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata