reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

01 2022

Dziś dwa mecze Bogorii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plDziś dwa mecze Bogorii - Grodzisk News


Tuż przed południem swoje spotkanie rozpoczną tenisistki stołowe Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki, które podejmą MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Natomiast po południu czeka nas hit męskiej Lotto Superligi – spotkanie na szczycie pomiędzy liderem i wiceliderem.


Weekendu tenisistki Bogorii nie zaczęły najlepiej, przegrały bowiem w piątek z MUKS Start Nadarzyn 1:3. Jedyny punkt dla zespołu z Grodziska zdobyła Kisel Darya, która pokonała Dominikę Wołowiec 3:2.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś tenisistki Bogorii mają szansę na rehabilitację, bowiem rywalem będzie ostatni zespół w ligowej tabeli – MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Mecz odbędzie się w hali przy ul. Westfala. Start o godz. 11.30.

Kilka godzin później kibice z Grodziska będą świadkami hitu Lotto Superligi. Będąca wiceliderem tabeli Bogoria o godz. 16.00 podejmie lidera – Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz (mają mecz więcej). Pierwszy mecz w Bydgoszczy Bogoria wygrała 3:2, a decydującego debla po obronie piłek meczowych wygrała grodziska para Miłosz Redzimski/Sun Shiyu.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.