TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

09 2016

Dzień otwarty na Dębaku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W najbliższą sobotę (3 września) ośrodek recepcyjny na Dębaku otworzy drzwi dla każdej osoby ciekawej jak funkcjonuje podkowiańska placówka. Społeczność naszego regionu rzadko ma okazję tam zajrzeć i poznać mieszkańców ośrodka. Teraz nadarza się taka sposobność.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

?  Zachęcam do leśnego spaceru lub rowerowej przejażdżki już w najbliższą sobotę. Poznajmy naszych sąsiadów i dzieci, które już od września zaczną naukę w naszej szkole ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej i przekonuje, że może to być ciekawie spędzone popołudnie.

W ramach dnia otwartego organizatorzy przewidzieli bowiem wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Na wszystkich gości dnia otwartego będą czekać liczne atrakcje m.in.: potrawy etniczne przygotowane przez cudzoziemców, dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, warsztat nauki gry na bębnach, stół etniczny, motocykliści oraz sztuka teatralna z udziałem dzieci z ośrodka. W organizację wydarzenia zaangażowana jest Fundacja Refugee.pl, która pomaga przy tym Urzędowi do Spraw Cudzoziemców.

? Dni otwarte w ośrodkach dla cudzoziemców to inicjatywa mająca na celu wspieranie integracji obcokrajowców w Polsce. Mieszkańcy, dziennikarze, przedstawiciele instytucji publicznych mogą wówczas swobodnie wejść do ośrodka i porozmawiać z jego mieszkańcami ? poinformował UDSC.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.