TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

09 2016

Dzień otwarty na Dębaku


Grodzisk News


Dzień otwarty na Dębaku - Grodzisk News


W najbliższą sobotę (3 września) ośrodek recepcyjny na Dębaku otworzy drzwi dla każdej osoby ciekawej jak funkcjonuje podkowiańska placówka. Społeczność naszego regionu rzadko ma okazję tam zajrzeć i poznać mieszkańców ośrodka. Teraz nadarza się taka sposobność.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

?  Zachęcam do leśnego spaceru lub rowerowej przejażdżki już w najbliższą sobotę. Poznajmy naszych sąsiadów i dzieci, które już od września zaczną naukę w naszej szkole ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej i przekonuje, że może to być ciekawie spędzone popołudnie.

W ramach dnia otwartego organizatorzy przewidzieli bowiem wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Na wszystkich gości dnia otwartego będą czekać liczne atrakcje m.in.: potrawy etniczne przygotowane przez cudzoziemców, dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, warsztat nauki gry na bębnach, stół etniczny, motocykliści oraz sztuka teatralna z udziałem dzieci z ośrodka. W organizację wydarzenia zaangażowana jest Fundacja Refugee.pl, która pomaga przy tym Urzędowi do Spraw Cudzoziemców.

? Dni otwarte w ośrodkach dla cudzoziemców to inicjatywa mająca na celu wspieranie integracji obcokrajowców w Polsce. Mieszkańcy, dziennikarze, przedstawiciele instytucji publicznych mogą wówczas swobodnie wejść do ośrodka i porozmawiać z jego mieszkańcami ? poinformował UDSC.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.