reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

05 2016

?Dycha? już tuż-tuż. Wciąż możesz dołączyć


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

?Dycha? już tuż-tuż. Wciąż możesz dołączyć - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Trasę biegu głównego wyznaczono ulicami Lilpopa, Lipową, Słowackiego, Prusa, Krasińskiego, Młochowską (od Krasińskiego do Nadarzyńskiej), Sienkiewicza, Mickiewicza, Reymonta i Jana Pawła II. W obrębie tych ulic odbędą się również zmagania na trzy kilometry ? Bieg bez barier oraz nordic walking, a także wyścigi dla dzieci na 400 i 800 metrów.

Jako się rzekło, ważnym elementem sportowej rywalizacji, podobnie jak przed rokiem, będzie ?Bieg bez barier? na 3 km. Przeznaczony będzie dla osób zarówno o ograniczonej mobilności, jak i tych w pełni sprawnych, które na co dzień nie praktykują aktywności fizycznej. W opinii organizatorów to świetna okazja zarówno do aktywizacji, jak i integracji. Tegoroczną nowością na tym dystansie będzie udział entuzjastów nordic walkingu.

Zarówno dla startujących, jak i wszystkich innych osób szereg atrakcji znajdzie się w Miasteczku Biegowym rozstawionym w Parku Miejskim, bogata oferta zajęć, sportowych, warsztatów, porad i wykładów, możliwość nauki gry w golfa czy jazdy konnej ? to tylko niektóre z szerokiej palety atrakcji dla uczestników Dychy. Więcej szczegółów oraz zapisy tutaj. Nie należy jednak zwlekać zapisy potrwają dokładnie do 23 maja do godz. 23.59

A zatem bądźmy tam wszyscy 29 maja. Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.