TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

11 2022

Dwie linie autobusowe w Żabiej Woli nie kursują od rana. Konkretnych informacji brak


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: zabiawola.plDwie linie autobusowe w Żabiej Woli nie kursują od rana. Konkretnych informacji brak - Grodzisk News


Od rana w Żabiej Woli nie kursują autobusy linii nr 31 i 51. Na swojej stronie gmina zamieściła lakoniczny i raczej niewiele mówiący komunikat, iż autobusy nie kursują "z przyczyn niezależnych od organizatora". Bliższych informacji jednak nie podano, próby uzyskania ich przez nas także spaliły na panewce...


Od rana do naszej redakcji spływają prośby od mieszkańców, aby dowiedzieć się dlaczego nie kursują autobusy linii nr 31 i 51. Z komunikatu żabiowolskiej gminy dowiadujemy się, że obie linie rzeczywiście nie kursują "z przyczyn niezależnych od Organizatora, tj. Związku Powiatowo-Gminnego Grodziskie Przewozy Autobusowe" i że "prowadzone są działania mające na celu rozwiązanie zaistniałego problemu i zapewnienie komunikacji zastępczej."

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Więcej informacji ma być podanych w kolejnych komunikatach. Próbowaliśmy się zatem dowiedzieć, kiedy autobusy wrócą na trasy, co jest przyczyną zawieszenia kursowania linii lub chociażby tego, kiedy pojawią się owe kolejne komunikaty.

Koordynator ds. transportu w Żabiej Woli odmówił jednak odpowiedzi na te pytania, odsyłając nas do informacji w już opublikowanym komunikacie i dodając, że trzeba poczekać na kolejne komunikaty.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.