TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

10 2023

Dwa tygodnie z utrudnieniami w centrum Milanówka. Objazd w Kaniach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Mieszkańcy Milanówka muszą przygotować się na dwa tygodnie utrudnień w ruchu w centrum miasta. Powód? Ekipy techniczne będą w tym czasie wymieniać oprawy oświetleniowe na latarniach ulicznych. Z kolei z powodu budowy kanalizacji deszczowej w Kaniach kierowcy pojadą trasą objazdową.


Według informacji przekazanych przez magistrat prace potrwają od 16 do 30 października. – Uprzejmie informujemy, że w dniach 16–30 października, będą prowadzone prace przy wymianie opraw oświetleniowych w centrum oraz na ulicy Grudowskiej – zapowiedzieli urzędnicy w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Utrudnienia w ruchu będą natomiast wynikać z faktu, iż ekipy pracujące przy konserwacji latarni korzystać będą m.in. z podnośnika i w związku z tym zajmą część pasa drogi. Strefa prac będzie zaś odgrodzona pachołkami i znakami.

Miasto nie przewiduje jednak, by utrudnienia były na tyle duże, aby wprowadzać zmiany w organizacji ruchu.

Od czwartku utrudnienia też w Kaniach
Wcześniej, bo już od 12 października, kierowcy w Kaniach zmuszeni będą omijać ulicę Piłsudskiego. Tam bowiem budowana będzie kanalizacja deszczowa a prace podzielono na dwa etapy: w pierwszy w rejonie ul. Polnej, drugi w pobliżu ul. Baśniowej.

Prace spowodują jednak zamkniecie ul. Piłsudskiego i objazdy dla kierowców.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.