reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

23

01 2024

Nocne pożary w powiecie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocne pożary w powiecie - Grodzisk News


W poniedziałek w nocy doszło do dwóch pożarów na terenie powiatu grodziskiego – w Kaskach wybuchł pożar w garażu, natomiast w rejonie węzła Tłuste na autostradzie A2 płonął bus.


Informację o pożarach otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Strażacy potwierdzają. – Pierwsze zgłoszenie wpłynęło o godz. 22.06. W Kaskach przy ul. Królewskiej doszło do pożaru w garażu. Nie było większych strat (spłonął głównie regał), ponieważ większość wyposażenia została wyniesiona przez właściciela przed przyjazdem straży. Nikomu też nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugie zgłoszenie spłynęło tuż przed północą. – O godz. 23.52 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na węźle Tłuste doszło do pożaru busa pocztowego. Bus spłonął doszczętnie, nikt nie odniósł obrażeń – opisują zdarzenie przy A2 strażacy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Węzeł nazywa się chyba Grodzisk Mazowiecki.
Pozdrawiam

Gruby88
23-01-2024 11:57

Panie Gruby88! "Etatowy powiadamiacz", czyli czytelnik Henryk, jest wszędzie i wszystko widzi i wie najlepiej! Powiedział węzeł Tłuste - to powiedział!

;)
23-01-2024 14:23

Też zauważyłem ostatnio że Pan Henryk jest wszędzie gdzie się coś dzieje! :)

Ppp
23-01-2024 14:56

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.