05 02 2020

Drugie miejsce Tura na turnieju w Rawie

05.02.2020, godz.: 09:41
Drugie miejsce Tura na turnieju w Rawie
Fot. Tur Jaktorów

W minioną niedzielę młodziki Tura Jaktorów gościli na turnieju o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej organizowanym przez Mazovia Rawa Mazowiecka. Ekipa z Jaktorowa doszła aż do finału.

W turnieju brało udział 10 drużyn, które były podzielone na dwie grupy. Drużyna Tura w swojej grupie rozegrała 4 mecze: z Widokiem Skierniewice (3:1), Orlikiem Ujazd (0:0), Zniczem Pruszków (0:1), Mazovią II Rawa Mazowiecka (2:2), w których zdobyła 5 punktów, a że taki sam dorobek punktowy miały jeszcze drużyny Widoku i Orlika o awansie do półfinału zadecydował bilans spotkań miedzy zainteresowanymi drużynami. W nim najlepiej wypadli młodzi zawodnicy Tura Jaktorów. W półfinale czekała na nich drużyna Ursynów Warszawa, która w swojej grupie zajęła 1. miejsce.

Mecz z ekipą ze stolicy obfitował w wiele składnych akcji, ale to Tur cieszył się z awansu do finału po wygraniu tego meczu 1:0. W finale długo utrzymywał się remis 1:1 z dobrze tego dnia dysponowanym Zniczem, ale w końcówce meczu Tur stracił trzy bramki i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem drużyny z Pruszkowa 1:4.

Co warte podkreślenie, najlepszym zawodnikiem turnieju został Kajetan Wojciechowski z Tura Jaktorów.

Miejsca w turnieju:

  1. Znicz Pruszków 
  2. Tur Jaktorów
  3. Pelikan Łowicz
  4. Ursynów Warszawa
  5. Orlik Ujazd
  6. Pilica Warka
  7. Mazovia Rawa Mazowiecka
  8. Widok Skierniewice
  9. Ceramika Opoczno 
  10. Mazovia II Rawa Mazowiecka.

W zespole Tura wystąpili: Radosław Palczewski, Kacper Penda, Kajetan Wojciechowski, Antoni Cholewiński, Jakub Najsarek, Jadczak Adam, Paweł Bajko, Przemysław Siedlecki, Kacper Szymczyk,  Ignacy Świerżewski, Adam Koziatek.

Fot. Tur Jaktorów
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.