TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

03

12 2018

Drogi w Natolinie czekają na wykonawcę


Grodzisk News


Drogi w Natolinie czekają na wykonawcę - Grodzisk News


Podobnie jak w przypadku budowy parkingu przy ul. Kierlańczyków, po dłuższej przerwie grodziski magistrat zdecydował się ponowić przetarg na przebudowę dróg w Natolinie wraz z oświetleniem. Poprzednie próby zakończyły się fiaskiem, m.in. ze względu na zbyt wysokie wymagania finansowe firm.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Miesiąc po zakończeniu wyborów samorządowych ceny usług oferowane przez wykonawców powinny zelżeć i przynajmniej oscylować wokół kwot zakładanych przez magistrat. Choćby przy poprzednim podejściu przetargowym na przebudowę tras w Natolinie propozycja cenowa aż o jedną trzecią przewyższała budżet przewidywany na inwestycję.

Jak będzie tym razem? Dowiemy się za około trzy tygodnie. Teraz już natomiast wiemy, co dokładnie zostanie wzięte ?na warsztat?. Na ul. Kasieńki od ul. Marcina do końca drogi ma zostać ułożona nawierzchnia bitumiczna wraz ze zjazdami z kostki brukowej i odwodnieniem oraz oświetleniem ulicznym. Na ul. Kornelii i Hanny przewidziano z kolei utworzenie ciągu pieszo-jezdnego o nawierzchni z kostki betonowej. Tutaj również pojawi się oświetlenie. Nowe latarnie pojawią się także na ul. Sylwii.

Czas realizacji: 10 miesięcy od momentu podpisania umowy.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.