TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

02 2021

Dodatkowe środki ostrożności w gminie


Grodzisk News


Dodatkowe środki ostrożności w gminie - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wprowadza dodatkowe środki ostrożności na targowisku, w kinie i na basenie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Urzędnicy zdecydowali, że sytuacja epidemiologiczna jest na tyle poważna, że niezbędne będą dodatkowe środki ostrożności. – Sytuacja w Grodzisku Mazowiecki jest bardzo niedobra, gdyż w zeszłym tygodniu odnotowano u nas 220 osób, u których potwierdzono wynik pozytywny. Powiat Grodziski jest w czołówce, a 70% zakażeń z całego powiatu, dotyczy tylko gminy Grodzisk Mazowiecki. W związku z pogarszającą się sytuacją, od środy 24.02.2021 r., zostaną wprowadzone dodatkowe środki ostrożności na targowisku, w kinie i na basenie – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Co to oznacza? – Obiekty będą dodatkowo dezynfekowane, a w przypadku kina i basenu także dodatkowo wietrzone. Szczególnie też będzie zwracana uwaga na przestrzeganie obowiązujących obostrzeń, jak noszenie maseczek i zachowanie dystansu. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych – podkreślają urzędnicy.

💬︎   dodaj komentarz

No własnie, ale markety i te parki handlowe (cokolwiek to znaczy) budowane są na bazie prostokąta, kwadrata, np. w Grodzisku markety przy Królewskiej, żadne okno nie jest otwarte, bo ich w konstrukcji takich budynków raczej nie ma. Dlaczego o braku okien w marketach się nie mówi, i nie mówi się o tym, że tam są tłumy ludzi codziennie, i nikt nie podejmuje działań, żeby chociaż drzwi, skoro brak okien, były otware. A jakieś opowieści o rynku....

Jadwiga
22-02-2021 19:10

święta prawda

Albert
22-02-2021 21:06

Bzdury. Dobra wentylacja jest skuteczniejsza niż otwarcie kilku okien czy drzwi. Inna sprawa, ze część sklepów takowej nie posiada.

Zwolnski
23-02-2021 00:07

Zamkna targ?

Gosc
22-02-2021 22:28

bzdury z tym targiem, a w marketach gdzie są jakieś okna i wietrzenie?

pati
22-02-2021 23:53

Pachnie to robieniem sobie wymówki przez burmistrza i urzednikow do zamkniecia wkrotce basenu i targu.

Karolina
22-02-2021 23:38

RACJA PANI KAROLINO WSZYSTKO ZAMKNĄ W GRODZISKU PRÓCZ MARKETÓW.
OD PRAWIE ROKU ZAMKNIĘTE PRAWIE WSZYSTKIE URZĘDY- Z MAŁYMI WYJĄTKAMI OTWARTE NA CHWILĘ ALE NIE WSZYSTKIE.
DO ZAKŁADU GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ NIE MOŻNA SIĘ DOSTAĆ W ŻADEN SPOSÓB ZAMKNIĘTE NA 100 SPUSTÓW, A PRZECIEŻ OSOBY TAM PRACUJĄCE, KTÓRE TAK O SIEBIE SIĘ BOJĄ CHODZĄ NA ZAKUPY DO GALERII, SUPER MARKETÓW I INNYCH PUBLICZNYCH INSTYTUCJI- KINO, BASEN, KAWIARNIE I TAM SIĘ NIE BOJĄ. TAK JAK RÓWNIEŻ OPS GRODZISK MAZOWIECKI TAM LUDZI TRAKTUJE SIĘ WYBIÓRCZO - CHCĄ ZAŁATWIĄ NIE CHCĄ NIE ZAŁATWIĄ BO PANDEMIA. NAJWYŻSZY CZAS BY PAN BURMISTRZ OTWORZYŁ KASĘ W ZGM TAM NIE MA BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU- A UŁATWI LUDZIOM ŻYCIE W OPŁATACH ZA MIESZKANIE, WODĘ I INNE ŚWIADCZENIA NA RZECZ TEJ INSTYTUCJI, ORAZ ULŻY W PONOSZENIU NIE POTRZEBNYCH DODATKOWYCH OPŁAT W BANKACH LUB NA POCZCIE.
PANIE BURMISTRZU OTWIERAMY ZGM!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIESZKANKA
24-02-2021 09:27

Coś mi się zdaje,że ten artykuł to zapowiedź zamknięcia targu....

olka
23-02-2021 11:14

Wszystkich tych, co wprowadzają te durne obostrzenia, powinno się zamknąć w zakładzie psychiatrycznym na kwarantannie.


Misiek.
24-02-2021 03:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.