TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

11 2023

Co z modernizacją strażnicy w Izdebnie Kościelnym?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCo z modernizacją strażnicy w Izdebnie Kościelnym? - Grodzisk News


W ponowionym przetargu na remont strażnicy OSP w Izdebnie Kościelnym wpłynęła jedna oferta. Podobnie jak poprzednio może się jednak okazać zbyt wysoka.


W postępowaniu jedyną ofertę złożyła grodziska firma Wig-Dar, która wyceniła swoje usługi na ponad 105 tysięcy złotych. Tymczasem Grodzisk przygotował na tę inwestycję niecałe 77 tysięcy. Grodziskich urzędników czeka zatem decyzja: czy podnieść budżet na inwestycję, czy po raz kolejny ponowić przetarg.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tymczasem przypomnijmy na czym ma polegać inwestycja. zakłada montaż zadaszenia nad drzwiami wejściowymi do budynku, skucie i odtworzenie elewacji ściany frontowej w rejonie bram segmentowych, w miejscach widocznego odspojenia mozaiki; a także poprawę izolacji przedniej ściany budynku, tak by chroniła go przed przesiąkaniem wody.

Wykonawca wyłoniony w przetargu usunie też ślady zawilgocenia po wewnętrznej stronie ścian, naprawi spękania tynków, wymieni też zabudowę konstrukcji dachu na obudowę z blachy. Remont przejdą ponadto podłogi, drzwi wewnątrz budynku zostaną wymienione, podobnie jak drzwi wejściowe do budynku.

Specyfikacja zamówienia przewiduje także wymianę źródeł światła w budynku na LED-owe i poprawę części elementów instalacji elektrycznej.

Czas realizacji to cztery miesiące od zawarcia umowy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.