TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

12 2014

Co z Bukową i Warszawską?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk Newszależą od pogody.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Szczególnie oczekiwana była wymiana nawierzchni na ul. Bukowej, gdyż droga leży w centrum miasta i ma duże znaczenie dla ruchu, stanowiąc alternatywę dla trasy wojewódzkiej nr 719. Wykonawca wszedł na roboty 29 października, aby wykonać nową nawierzchnię na odcinku od Topolowej do Grabowej. W realizacji inwestycji pojawiły się jednak drobne trudności.

? Ze względu na warunki atmosferyczne i niskie temperatury nasz wykonawca musiał na jakiś czas wstrzymać się z układaniem warstwy ścieralnej nawierzchni na ul. Bukowej. Wykonane zostały natomiast prace brukarskie i teraz czekamy na możliwość zakończenia robót poprzez ułożenie nakładki asfaltowej ? mówi Stanisław Borkowski, kierownik Referatu Inwestycji Urzędu Miejskiego w Podkowie Leśnej. ? Droga jest obecnie przejezdna ? dodaje.

A jak wygląda sytuacja na ul. Warszawskiej? Jej cząstkowy remont rozpoczął się 5 listopada i objął fragment pomiędzy ulicami Brwinowską a Główną. ? Tutaj prace toczą się swoim torem. Inwestycja zakłada głównie prace brukarskie i uzupełnienie ubytków. Kierowcy nie powinni mieć problemu z przejazdem tą trasą ? zaznacza Borkowski.

Zakończenie robót w na obu ulicach planowane jest na koniec bieżącego roku. ? Muszę jednak podkreślić, że specyfika prac drogowych wymaga odpowiednich warunków atmosferycznych, wiele zatem zależy od łaskawości pogody ? wyjaśnia Borkowski.

AKTUALIZACJA

Burmistrz Podkowy Artur Tusiński poinformował na swoim blogu, że prace na Bukowej zostały wstrzymane ? prawdopodobnie do wiosny ? z powodu niezadowalającej jakości położonej dotychczas nawierzchni, a także z uwagi na niskie temperatury.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.