10 11 2018

Co grają w kinie?

10.11.2018, godz.: 08:00
Co grają w kinie?
Fot. Disney Enterprises Inc.

W nadchodzących dniach w grodziskim kinie królować będą „Dziadek do orzechów i cztery królestwa” oraz „Planeta Singli 2”. Jednak to niejedyne propozycje kina w Centrum Kultury.

PROJEKCJE CODZIENNE (SOBOTA–CZWARTEK)
„Dziadek do orzechów i cztery królestwa” (seanse 2D i 3D, z dubbingiem)
Clara poszukuje jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko, które dostała od zmarłej matki. Niespodziewanie trafia do magicznej krainy, gdzie wraz z żołnierzem Phillipsem staje do walki ze złem.
Występują: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Helen Mirren

„Planeta Singli 2”
Związek Ani i Tomka przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Występują: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka

„Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (czwartek)
Inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera prawdziwa historia polskich pilotów, którzy w ramach Królewskich Sił Powietrznych (Royal Air Force) Wielkiej Brytanii stworzyli elitarną jednostkę – Dywizjon 303. Początkowo wyśmiewani i niedoceniani z czasem stają się legendą.
Występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Cara Theobold

KOBIECY WIECZÓR FILMOWY (ŚRODA)
„Zwyczajna przysługa”
Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…
Występują: Anna Kendrick, Blake Lively, Henry Golding

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata