TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

09

04 2015

Co dalej w z reklamami przy 719?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Ciąg dalszy sprawy walki burmistrza Podkowy Leśnej z nielegalnymi reklamami na terenie miasta. ? Szczególnie zależy nam na usunięciu wielkoformatowego bilbordu przy trasie nr 719. W tej sprawie rozmawiałem już z osobami decyzyjnymi przed dwoma miesiącami, ale wciąż czekamy na decyzję ? mówił nam w środę (8 kwietnia) burmistrz Artur Tusiński.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O sprawie po raz pierwszy informowaliśmy w lutym. Wówczas burmistrz Tusiński był świeżo po spotkaniach z Mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków i Powiatowym Inspektorem Nadzoru Budowlanego. Uzgodniono na nich działania w kwestii które przed Świętami Bożego Narodzenia nielegalnie pojawiły się nad drogą nr 719. ? Zostanie w tej sprawie wszczęte postępowanie nakazujące demontaż reklam, a niezastosowanie się do tego nakazu będzie skutkowało karą 50 tys. zł ? mówi wtedy podkowiański włodarz.

Jak zatem sprawa wygląda po upływie kilku tygodni? ? Wciąż czekamy na wiążące decyzje ze strony powiatowego inspektora nadzoru budowlanego ? kwituje krótko Tusiński.

O to na jakim etapie znajduje się cała procedura pytamy u źródła ? w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Grodzisku Mazowieckim (PINB). ? Zakończone zostało postępowanie dowodowe w sprawie reklamy w Podkowie Leśnej. Dziś (9 kwietnia) informacja o tym została wysłana do stron postępowania. Będą one miały siedem dni od daty otrzymania niniejszego zawiadomienia na ewentualne wniesienie uwag czy przedstawienie materiałów ujawniających nowe okoliczności w sprawie. Dopiero po tym czasie i przeanalizowaniu wszystkich elementów zostanie wydana stosowna decyzja ? mówią pracownicy PINB-u.

Wiele wskazuje więc na to, iż sprawa nieprędko się zakończy.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.