reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

08

03 2023

Ciężarówka potrąciła dwie kobiety. Jedną z nich zabrał śmigłowiec LPR


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: ArchiwumCiężarówka potrąciła dwie kobiety. Jedną z nich zabrał śmigłowiec LPR - Grodzisk News


W środę rano na ul. Grodziskiej w Błoniu samochód ciężarowy potrącił dwie kobiety przechodzące przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Jednej nic się nie stało, drugą zabrał śmigłowiec LPR.


Czytelnicy poinformowali nas, że na ul. Grodziskiej w Błoniu doszło do groźnego wypadku – na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że ciężarówka potrąciła nie jedną a dwie kobiety, ale obrażenia odniosła tylko jedna z nich. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy około godz. 10.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że samochód ciężarowy jadący w kierunku Grodziska Mazowieckiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie kobiety. Jedna z nich została przetransportowana przez LPR do szpitala. Była przytomna, ale nie znamy dokładnie jej stanu zdrowia. Jeżeli chodzi o drugą kobietę to nic jej się nie stało – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Kierowca ciężarówki został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. – Ruch prowadzony jest wahadłowo, trwają czynności związane ze zdarzeniem – zaznacza podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dlatego warto zawalczyć o uwolnienie centrum Grodziska od ciężarówek i tirów, które nadal pojawiają się na drogach pomimo otwarcia obwodnicy. Wyrazy współczucia dla poszkodowanych. Błonie to koszmar pod względem podporządkowania bezpieczeństwa mieszkańców interesom firm logistycznych.

Wos
08-03-2023 15:17

Kolejne potrącenie na pasach. Kiedy wreszcie się to skończy? Trzeba nieustannie przypominać kierowcą żeby siadając za kierownicą sprawdzali czy mózg jest we właściwym miejscu.

Ola
09-03-2023 09:07

A nie, no jasne:) bo pieszych nie dotyczy posiadanie mózgu we właściwym miejscu:) Wielokrotnie (będąc kierowcą) bylem świadkiem beztroskiego wejścia na przejście z nosem w telefonie lub rozmawiając przez telefon. Wtedy otoczenie jak by przestaje istnieć.

Wszyscy powinni mieć włączone myślenie. Każdy z nas powinien dbać o swoje bezpieczeństwo bo nikt lepiej niż my sami tego za nas nie zrobi.

wojak33
09-03-2023 10:00

Raczej przypominac przechodnią ze nie sa nieśmiertelni

Ja
11-03-2023 11:11

Najlepiej całą winna obarczyć kierowcę.
Od kiedy wprowadzili ten durny przepis dla pieszych to dzieją się właśnie takie rzeczy.

Moderator
12-03-2023 08:23

A ja wielokrotnie byłem świadkiem
bezmózgowia za kierownicą. Jeden kierowca staje przed pasami a następny go wyprzedza. A pieszy uskakuje przed takim idiotą. Za długo już trwa uczenie się ze pieszy na pasach ma jednak pierwszeństwo.

Klik
09-03-2023 14:20

Zastanówmy się nad tym co chcemy napisać ,zanim bzdury napiszemy?!! Prawda jest taka że, dziewczyny już prawie przeszły i byłyby na chodniku całe i zdrowe , gdyby kierowca zwolnił bo ich widział jak przechodzą. Jeden przepuścił i czekał ,a ten z naprzeciwka nie pozwolił im spokojnie przejść.! To wina pieszego ? Nie kierowcy ,bo mu się spieszylo ,a jego auto nie całkiem było sprawne . Najgorsze jest to ,że wszyscy widzieli i nikt nie udzielił pomocy poszkodowanym. Takie mamy społeczeństwo. Jedna z nich na tyle była świadoma że zadzwoniła pod 112 i znała zasady pierwszej pomocy. Ja życzę wam dziewczyny zdrowia, rodzicą wytrwałości a kierowcy - może rachunku sumienia . A tym co nie dokońca wiedzą powściągliwości od komentowania.

B....
10-03-2023 08:06
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.