TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

03 2023

Ciężarówka potrąciła dwie kobiety. Jedną z nich zabrał śmigłowiec LPR


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W środę rano na ul. Grodziskiej w Błoniu samochód ciężarowy potrącił dwie kobiety przechodzące przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Jednej nic się nie stało, drugą zabrał śmigłowiec LPR.


Czytelnicy poinformowali nas, że na ul. Grodziskiej w Błoniu doszło do groźnego wypadku – na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że ciężarówka potrąciła nie jedną a dwie kobiety, ale obrażenia odniosła tylko jedna z nich. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy około godz. 10.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że samochód ciężarowy jadący w kierunku Grodziska Mazowieckiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie kobiety. Jedna z nich została przetransportowana przez LPR do szpitala. Była przytomna, ale nie znamy dokładnie jej stanu zdrowia. Jeżeli chodzi o drugą kobietę to nic jej się nie stało – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Kierowca ciężarówki został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. – Ruch prowadzony jest wahadłowo, trwają czynności związane ze zdarzeniem – zaznacza podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.