TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

08

03 2023

Ciężarówka potrąciła dwie kobiety. Jedną z nich zabrał śmigłowiec LPR


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: ArchiwumCiężarówka potrąciła dwie kobiety. Jedną z nich zabrał śmigłowiec LPR - Grodzisk News


W środę rano na ul. Grodziskiej w Błoniu samochód ciężarowy potrącił dwie kobiety przechodzące przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Jednej nic się nie stało, drugą zabrał śmigłowiec LPR.


Czytelnicy poinformowali nas, że na ul. Grodziskiej w Błoniu doszło do groźnego wypadku – na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Okazało się, że ciężarówka potrąciła nie jedną a dwie kobiety, ale obrażenia odniosła tylko jedna z nich. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy około godz. 10.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że samochód ciężarowy jadący w kierunku Grodziska Mazowieckiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie kobiety. Jedna z nich została przetransportowana przez LPR do szpitala. Była przytomna, ale nie znamy dokładnie jej stanu zdrowia. Jeżeli chodzi o drugą kobietę to nic jej się nie stało – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Kierowca ciężarówki został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Na miejscu są utrudnienia w ruchu. – Ruch prowadzony jest wahadłowo, trwają czynności związane ze zdarzeniem – zaznacza podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dlatego warto zawalczyć o uwolnienie centrum Grodziska od ciężarówek i tirów, które nadal pojawiają się na drogach pomimo otwarcia obwodnicy. Wyrazy współczucia dla poszkodowanych. Błonie to koszmar pod względem podporządkowania bezpieczeństwa mieszkańców interesom firm logistycznych.
Wos


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.