19 05 2020

Ciało człowieka znalezione w Żyrardowie. Na miejscu policja i prokurator

19.05.2020, godz.: 09:33
Ciało człowieka znalezione w Żyrardowie. Na miejscu policja i prokurator
fot. GrodziskNews

Policja i prokuratora prowadzą działania mające na celu ustalić okoliczności śmierci człowieka, którego ciało znaleziono przy ul. 1 Maja w Żyrardowie.

Pierwszą informację na ten temat przekazał nam czytelnik. – W Żyrardowie przy murowanym pustostanie, naprzeciwko Resursy. Jest sporo policji i karawan. Możecie ustalić co się stało – pytał.

Policja potwierdza zgon człowieka i działania prokuratora w tej sprawie. – Jak na razie mogę potwierdzić jedynie śmierć człowieka, która nie jest związana z wypadkiem drogowym – mówi nam sierż. Monika Helińska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

– Więcej będzie można powiedzieć po zakończeniu czynności przez prokuratora – dodała.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata