12 07 2020

Zgon w Grodzisku. Zwłoki w altanie śmietnikowej

12.07.2020, godz.: 15:21
Zgon w Grodzisku. Zwłoki w altanie śmietnikowej
Fot. Czytelniczka Agnieszka

W niedzielę po południu w Grodzisku jeden z mieszkańców znalazł ciało starszego mężczyzny w altanie śmietnikowej. Na miejscu są policjanci i prokurator.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Dziś w śmietniku na ul. Kopernika znaleziono ciało człowieka – poinformowała nas Agnieszka, a do wiadomości dołączyła zdjęcie.

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 13.00 jeden z mieszkańców, który szedł wyrzucić śmieci do altany śmietnikowej zauważył w środku nieżyjącego mężczyznę. Ciało było ułożone w pozycji siedzącej. Wszystko wskazuje na to, że był to zgon z przyczyn naturalnych, nie ma śladów, aby mogły się do tego przyczynić osoby trzecie. Na miejscu wciąż są policjanci i prokurator – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Jak podała nam rzecznik grodziskiej policji, zmarły mężczyzna miał 68 lat.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.