TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

12

07 2020

Zgon w Grodzisku. Zwłoki w altanie śmietnikowej


Grodzisk News


Zgon w Grodzisku. Zwłoki w altanie śmietnikowej - Grodzisk News


W niedzielę po południu w Grodzisku jeden z mieszkańców znalazł ciało starszego mężczyzny w altanie śmietnikowej. Na miejscu są policjanci i prokurator.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. ? Dziś w śmietniku na ul. Kopernika znaleziono ciało człowieka ? poinformowała nas Agnieszka, a do wiadomości dołączyła zdjęcie. Policjanci potwierdzają. ? Około godz. 13.00 jeden z mieszkańców, który szedł wyrzucić śmieci do altany śmietnikowej zauważył w środku nieżyjącego mężczyznę. Ciało było ułożone w pozycji siedzącej. Wszystko wskazuje na to, że był to zgon z przyczyn naturalnych, nie ma śladów, aby mogły się do tego przyczynić osoby trzecie. Na miejscu wciąż są policjanci i prokurator ? mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Jak podała nam rzecznik grodziskiej policji, zmarły mężczyzna miał 68 lat. Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.