TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

10 2015

Chcą wybudować cmentarz, ale najpierw konsultacje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Chcą wybudować cmentarz, ale najpierw konsultacje - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nowy cmentarz ma mieć 3,5 ha powierzchni grzebalnej. Znajdą się tam groby ziemne, murowane i urnowe, a także miejsca pochówku dla rodzin i dzieci. Powstanie również kolumbarium, a także dom pogrzebowy z niezbędnym zapleczem. Na miejscu będą również punkty czerpalne wody, a także śmietniki. Nekropolia ma być oświetlona, tuż obok ma znajdować się parking na około 100 samochodów.

Projekt koncepcyjny oraz wizualizacje cmentarza są dostępne na stronie Urzędu Gminy Brwinów. Więcej informacji na temat koncepcji można zasięgnąć kontaktując się z Panią Agnieszką Gasik z Zespołu ds. Funduszy Zewnętrznych Urzędu Gminy Brwinów ? tel. 22 738 25 93. Jeżeli ktoś ma uwagi do zaproponowanych rozwiązań powinien je zgłosić do 2 listopada w magistratach w Brwinowie, Milanówku i Podkowie lub wysłać mailem na adres marta.pienkowska@brwinow.pl.

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach projektu ?Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów ? poprawa spójności obszaru Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów poprzez współpracę w zakresie polityki społecznej, kształtowania przestrzeni publicznej, gospodarki wodnej i komunikacji?, który współfinansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz ze środków budżetu państwa.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.