TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

03 2019

Budowa ul. Modrzewiowej w toku [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Po zimowej przerwie drogowcy wznowili budowę ul. Modrzewiowej w Podkowie Leśnej. ?Roboty są prowadzone bardzo intensywnie ? zapewnia Artur Tusiński, burmistrz miasta ogrodu. 


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Włodarz poinformował , że jeśli dotychczasowe tempo prac się utrzyma, droga zostanie oddana wcześniej niż pierwotnie zakładano. ? O ulicy Modrzewiowej pisałem wielokrotnie informując państwa, że jest problem z rozstrzygnięciem przetargów na jej wykonanie. Na szczęście, po kilku zmianach, etapowaniu prac udało się znaleźć wykonawcę ? piesze na swoim blogu włodarz.

? I tak prace rozpoczęły się jeszcze w październiku 2018, gdzie zrealizowany został odcinek od ul. Wschodniej do Topolowej. Została wykonana kanalizacja burzowa, nawierzchnia asfaltowa oraz chodnik z kostki betonowej, a także progi spowalniające ? dodaje.

W założeniu magistratu, przebudowa ul. Modrzewiowej między Topolową a  a Jana Pawła II pozwoli na uporządkowanie ruchu w okolicy szkoły i kościoła. ? Choć niezbędny do całkowitego poprawy bezpieczeństwa w tym rejonie będzie remont ulicy Kościelnej ? zaznacza Artur Tusiński.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.