reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

06 2022

Budowa bloku w Natolinie zgodnie z planem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wizualizacja/grodzisk.plBudowa bloku w Natolinie zgodnie z planem - Grodzisk News


W Natolinie powstaje blok komunalny z 44 mieszkaniami. Inwestycja na coraz bardziej zaawansowanym etapie, a ma być gotowa w maju 2023 roku. Postanowiliśmy sprawdzić, w jakiej fazie znajduje się teraz.


Przypomnijmy na czym polega zadanie. Budynek stanie pod numerem 75 na działce o powierzchni 4,2 tys. mkw; przy drodze wojewódzkiej 579. Znajduje się tam zjazd na działkę w południowo-wschodnim narożniku, w strefie o niskiej intensywności zabudowy. Na działkach sąsiednich znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i hotelowa – jedno- oraz dwukondygnacyjna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sam blok liczyć będzie łącznie 44 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej blisko 1938 metrów kwadratowych. Maksymalna liczba mieszkańców to około 150 osób. Z kolei kubatura budynku ma wynieść 7,5 tysiąca metrów sześciennych.

Będą też cztery mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek zestawiony jest z czterech jednakowych czterokondygnacyjnych segmentów z klatką schodową i odrębnym wejściem, o tej samej strukturze mieszkań. Na parterze każdego segmentu mieszczą się dwa lokale dwupokojowe, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz wózkownia, a na pozostałych po trzy lokale,

A zatem jak idzie budowa. – Obecnie wszystko przebiega zgodnie z planem i mamy nadzieję, że tak pozostanie do końca. Budynek jest jeszcze w stanie surowym niezamkniętym, ale trwa montaż okien, który ten stan zamknie. W dalszej kolejności budowniczowie będą montować wszystkie instalacje wewnątrz budynku – mówi nam Urszula Chrzanowska szefowa wydziałów inwestycji i pozyskiwania funduszy w grodziskim magistracie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Bloki socjalne w mieście a KOMUNALNY na wsi z daleka od miasta chyba za karę! Brawo.

Agata
28-06-2022 11:23

Przecież można wziąć kredyt i nie brać od miasta darmowego mieszkania za karę.

Wiem
28-06-2022 15:03

W artykule nie napisano prawdy. Blok powstaje kilka/kilkanaście metrów od stacji paliw i myjni samochodowej.

Kibic
28-06-2022 15:13

pokaż wszystkie komentarze (8)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.