TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

10 2023

Brwinowska komunikacja z internetową informacją pasażerską


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pixabay1 - Grodzisk News


Autobusy uruchamiane przez gminę Brwinów zostały włączone do systemu informacji pasażerskiej KiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki niemu pasażerowie mogą dowiedzieć się za jaki czas przyjedzie interesujący nas autobus.


Serwis KiedyPrzyjedzie.pl działa już w ponad 120 polskich miastach. Od pewnego czasu z jej dobrodziejstw korzystają m.in. pasażerowie w Grodziskich Przewozów Autobusowych, a teraz za jej pośrednictwem można sprawdzić kursowanie autobusów komunikacji gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Gmina Brwinów informuje o wdrożeniu w Brwinowie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej działającego w oparciu o serwis internetowy KiedyPrzyjedzie.pl Dzięki niemu pasażerowie komunikacji miejskiej uzyskają dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej – poinformował Urząd Gminy Brwinów.

Z serwisu można korzystać wchodząc po prostu na stronę www lub ściągając aplikację na telefon komórkowy (IOS, Android, Windows Phone).

Jak informują urzędnicy, wdrożenie tego systemu usprawni również pracę przewoźnika, który teraz na bieżąco może monitorować kursowanie autobusów i dzięki temu będzie mógł lepiej dostosować rozkład jazdy do potrzeb mieszkańców i poprawić punktualność.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.