14

02 2020

Bogoria przegrała w Jekaterynburgu i odpada z LM

Bogoria przegrała w Jekaterynburgu i odpada z LM - Grodzisk News

Pierwszy mecz pomiędzy Bogorią a UMMC Jekaterynburg zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 3:1 (więcej tutaj) i do rewanżu podopieczni Tomasza Redzimskiego oraz kibice podchodzili z dużymi nadziejami. Niestety Rosjanie postawili dziś trudne warunki. Za trudne? Mecz rozpoczęli o godz. 15.00 Andrej Gacina i Pavel Sirucek. Pierwsze dwa sety, choć zacięte, wygrał Rosjanin, a w trzecim właściwie dopełnił formalności pozwalając Siruckowi na zdobycie tylko pięciu punktów. Nadzieję na dobry rezultat przywrócił Panagiotis Gionis, który w dobrym stylu pokonał Alexandara Shibaeva 3:1. Jako trzeci do stołu podeszli Jonathan Groth oraz Marek Badowski. Polak ładnie rozpoczął ten pojedynek wygrywając pierwszego seta. Drugiego przegrał, ale trzeciego udało mu się wygrać i wydawało się, że awans do półfinału jest już dość blisko. Niestety dwa kolejne sety wygrał zawodnik gospodarzy i to oni prowadzili 2:1. W, jak się okazało, decydującym starciu Andrej Gacina po bardzo zaciętym boju pokonał Gionisa 3:0 i marzenia o awansie prysnęły jak bańka mydlana. Mecz zakończył się zwycięstwem Rosjan 3:1 i o ich awansie do dalszej fazy zdecydował lepszy bilans setów. UMMC Jekaterynburg ? Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1
Andrej Gacina ? Pavel Sirucek 3:0 (12:10, 11:8, 11:5)
Alexandar Shibaev ? Panagiotis Gionis 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 10:12)
Jonathan Groth ? Marek Badowski 3:2 (9:11, 11:7, 10:12, 11:9, 11:5)
Andrej Gacina ? Panagiotis Gionis 3:0 (13:11, 14:12, 11:9)