reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

08 2019

"Biegam, bo lubię w Książenicach" przed nami. Zapisz się!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

"Biegam, bo lubię w Książenicach" przed nami. Zapisz się! - Grodzisk NewsImpreza ?Biegam, bo lubię w Książenicach? na dobre wpisała się w kalendarz imprez sportowo-kulturalnych w grodziskiej gminie. Nie dziwi więc, że wydarzenie organizowane jest z dużym rozmachem, a motywem przewodnim każdego roku jest pomoc potrzebującemu mieszkańcowi bądź mieszkance. W tym roku zaplanowano bieg charytatywny z pętlą o długości 600 metrów. W biegu charytatywnym każde przebiegnięte okrążenie zamieniane jest na 1 zł, które sponsorzy przekazują na leczenie Paulinki Tężyckiej podopiecznej fundacji Zdążyć z Pomocą. Nie trzeba być biegaczem, aby wziąć udział w tej próbie oraz w imprezie jako takiej. W specjalnie rozstawionym miasteczku biegowym nie zabraknie bowiem atrakcji. Będą strefy relaksu, gastronomiczna i fizjoterapeutyczna, warsztaty dla dzieci oraz z udzielania pierwszej pomocy; miasteczko sportowe, kącik z przekąskami, lody nitro, wata cukrowa i popcorn. Zaplanowano też strefę pomiarów ciała i porad dietetycznych; będzie można obejrzeć pokazy taneczne czy prezentacje sprzętu sportowego. Jeśli chodzi o o samo bieganie, to trwają zapisy we wszystkich konkurencjach. Zmaganiami głównymi będzie bieg na 10 kilometrów, ponadto będzie można zmierzyć się z dystansem o połowę krótszym, a także wystartować w biegu nordic walking na 5 km. Zapisy i regulaminy dostępne tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.