12 10 2020

Bezpłatne zajęcia i szkolenia zawodowe dla mieszkanek Grodziska

12.10.2020, godz.: 12:01
Bezpłatne zajęcia i szkolenia zawodowe dla mieszkanek Grodziska
fot. Pixabay

Grodziski ośrodek pomocy społecznej zorganizuje bezpłatne zajęcia dla mieszkańców zagrożonych wykluczeniem społecznym i zawodowym. Projekt kierowany jest przede wszystkim do kobiet w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej, bezrobotnych oraz korzystających ze świadczeń opieki społecznej.

W trzech edycjach zajęć wezmą udział łącznie 24 osoby – po osiem w każdej. – Osoby biorące udział w projekcie będą objęte różnymi działaniami aktywizacyjnymi. W ramach reintegracji społecznej odbywać się będą spotkania indywidualne ze specjalistami, terapia psychologiczna, spotkania grupowe ze specjalistami, warsztaty psychologiczne, warsztaty zmiany wizerunku, warsztaty rozwoju osobistego. Natomiast w ramach reintegracji zawodowej uczestniczki projektu będą mogły skorzystać ze spotkań z doradcami zawodowymi, kursów zawodowych oraz stażu spełniającego standardy wskazane w Europejskich Ramach Jakości Praktyk i Staży – podał grodziski OPS.

– Pierwsza rekrutacja do projektu rozpoczęła się w październiku 2019r, obecnie rozpoczyna się nabór do drugiej edycji, a prowadzi ją Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Tam również można uzyskać szczegółowe informacje. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego – dodają organizatorzy.

Szczegółowe informacje pod numerami: : 22 755 51 11 , 22 755 58 69 , 22 755 61 69 oraz pod adresem: ops@grodzisk.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.